• NewOrigin
  • Kontaktujte nás
    support@itslovensko.sk
    Po - Pia: 9:00 - 17:00
  • Môj profil
 Novinky
Spustenie nášho nového portálu.

Nájdete tu všetko čo potrebuje Váš internetový obchod alebo stránka, pričom samozrejmosťou sú stále rozvíjajúce sa možnosti a funkcionality systému.


Ďalšie novinky

Editovať alebo pridávať viac noviniek môžete v sekcii Moduly v module Novinky.

Cenová ponuka

Toto je len vzorový článok s príkladom formulára obsahujúcom príklad výpočtu vertikálnych žalúzií, pričom sa nezakladá na skutočných cenách a výpočte.

Vertikálne žalúzie sú praktickým a elegantným doplnkom interiérov s jednoduchou obsluhou a nenáročnou údržbou. Svoje využitie nájdu aj ako prostriedok na optické oddelenie priestorov, pričom pri vhodne zvolenej farebnosti a kvalite látok s plnohodnotnou náhradou závesov a záclon. Montujú sa priamo na strop alebo na stenu. Vertikálne žalúzie umožňujú zatienenie atypických okien a stavebných otvorov.

Ponúkame okamžitý orientačný výpočet nezáväznej cenovej ponuky šitý na mieru Vašim potrebám a predstavám. Po odoslaní formulára Vám pošleme nezáväznú objednávku s presnou cenou a dopravou pre zadané parametre vertikálnych žalúzií.

 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.